EVLİYAZADE YAPI

İyi Koordine edilmiş ekip çalışmalarımızı herkes konuşuyor!

Yaptığımız işi seviyoruz

Yaşam alanlarınıza özel görünüm kazandırmak için doğru tasarımları ve dokuları yeniledikçe işimize duyduğumuz sevgi kat be kat artıyor.

Bizi aramaya çekinmeyin!

Zamandan, paradan ve sıkıntıdan tasarruf etmek istiyorsanız bizi arayın, ücretsiz yenileme danışmanlığınızı yapalım ve işlerinizi hızlandıralım.

BİZ KİMİZ

Evliyazade Yapı

1994 yılında faaliyetlerine başlayan Evliyazade Yapı, Kerem Evliyazade tarafından kurulmuştur. B.Ü. İç Mimarı ve Çevre Tasarım Eğitimi aldığı diğer yapı kursları ile inşaat piyasasının uygulama alanlarında profesyonel, güvenilir, makul maliyetli hızlı hizmetler sunmaya devam etmektedir.

* Klasik İnşaat ve Sanatsal dekorasyon işlerinin yanı sıra anormal inşaat uygulamalarında başarılı sonuçlar üretmektedir.
* Kazanmış olduğu 29 yıllık tecrübeler sonucunda hız, öngörü, profesyonellik, dürüstlük kategorilerinde de en üst safhalara erişilmiştir.
* Yurt için ve yurt dışında çok çeşitli projelerde uygulama alanlarında çözüm ortağı olarak da yer almaktadır.
* Profesyonelce planlanan, konsept çalışmalarıyla mekan ve kullanıcıların ihtiyaçları tespit edilip bu ihtiyaçlara yönelik yenilikçi çözümler sunulmaktadır.
* İnşaat ve dekorasyon işlerinde yüksek kaliteyi makul maliyetler ile hızla birleştirmek ana becerilerimizden bazılarıdır.
* Avrupa, Amerika ve Arap ülkeleri ile iyi sonuçlu projeler de başarılı sonuçlara imza attık.

Evliyazade Yapı, kazanmış olduğumuz 25 yıllık tecrübeler sonucunda; Hız, Öngörü, Profesyonellik, Dürüstlük, Düşük Maliyet kategorilerinde de en üst safhalara eriştik.

* Doğaya ve mekanların ruhuna uyumlu malzemeler kullanarak mekan tasarımlarında fonksiyonu estetik ile buluşturmaktadır.
* Tasarlanan mekanların tüm potansiyelini ortaya çıkararak konforlu ve keşfedilmemiş bir yaşam tecrübesi sunmayı hedeflemektedir.
* İnşaat ve dekorasyon işlerinde yüksek kaliteyi hızla birleştirmek standart hizmetlerimizdendir. 
* Kara da ve su da doğal görünümlü yapay imalatlar uzmanlık alanlarımızdandır.
* Ekibimiz profesyonel sanatkar ustalarından oluşmaktadır.

EVLİYAZADE YAPI @ 1994

Planlama ve Projelerin her aşaması üzerinde titizlikle çalışıyoruz.

1994
KURULUŞ YILI
2355
MUTLU MÜŞTERİLER
35
FİRMA BİZİMLE ÇALIŞIYOR
2
OFİS
25
EKİP ARKADAŞLARI
750
TAMAMLANAN PROJE